Digitální videokamery

Videokamery jsou jednou z důležitých součástí výbavy na výlety, dovolené nebo rodinné oslavy. V současné době představují videokamery jedinou opravdu kvalitní možnost natáčení pohyblivých obrázků. Výběr videokamery může být podle typu použitého média pro záznam, rozměrů nebo ceny. Díky široké škále příslušenství videokamery uspokojí i nejnáročnějšího uživatele. Jako hlavní výhodu nabízí digitální záznam vynikající kvalitu zaznamenávaného obrazu a zvuku.

ElektroMichael.cz Vám nabízí mimo jiné Canon videokamery, Sony videokamery, JVC videokamery, Panasonic videokamery nebo videokamery Samsung. Samozřejmostí jsou výhodné ceny a akce společně se širokým výběrem příslušenství pro videokamery.

DVD videokameryDVD videokamery

DVD kamera zaznamenává video i fotografie přímo na DVD nosič. K největším výhodám DVD kamer tak patří možnost okamžitého použití nasnímaných záběrů v počítači nebo DVD přehrávači a jejich snadná archivace. DVD disk má průměr 8 cm. Bohužel DVD disky u těchto videokamer nemají velkou kapacitu, a proto je potřeba jejich větší počet.

Mini DV videokameryMini DV videokamery

Mini DV kamery používají jako záznamové médium Mini DV kazety. Vybrat si můžete ze široké nabídky. Jejich výhodou je jednoduchá obsluha a rychlá výměna kazetky. Mezi nevýhody videokamer s tímto typem záznamu patří pomalejší a trochu složitější přesun záznamu z videokamery do PC. Kazety nejsou tak bytelné, jako třeba paměťové karty, a může dojít k poškození. Tyto videokamery doporučujeme pro začátečníky s digitálním záznamem.

Videokamery na paměťové kartyvideoKamery na paměťové karty

Díky záznamu obrazu na SD karty, které jsou výhodné pro svoje malé rozměry a velkou rychlost zápisu dat, mohou být SD kamery výjimečně kompaktní, skladné a lehké. V dnešní době i velice malé paměťové karty mají velkou kapacitu až několik GB, a proto videokamera s tímto záznamem najde využití u lidí, kteří rádi nahrávají v pohybu a nechtějí s sebou tahat zbytečnou zátěž. SD kamera je tak ideální pro každého, kdo chce mít svou kameru stále po ruce.

HDD videokameryHDD videokamery

Tento formát videokamer prosazují firma JVC a SONY. Výhodou je obrovská praktičnost kamery - během 14 denní dovolené natáčíte bez výměny média. Až přijedete domů, připojíte k počítači (obvykle přes USB) a vypálíte film na DVD.

Příslušenství k videokamerámPříslušenství k videokamerám

V této kategorii naleznete veškeré příslušenství k videokamerám, jako jsou propojovací kabely, obaly na videokamery, pouzdra, nabíječky baterií, přídavná světla (reflektory) a blesky.

Řadit zboží dle:

SAMSUNG IA-BP85ST

SAMSUNG IA-BP85ST

Konečná cena: 1.221

Na objednávku

SAMSUNG IA-BP85ST

EVOLVE Digital Camera 2100 HD Touch

EVOLVE Digital Camera 2100 HD Touch

Konečná cena: 3.053

Na objednávku

EVOLVE Digital Camera 2100 HD Touch

SAMSUNG SMX-F40R

SAMSUNG SMX-F40R

Konečná cena: 3.586

Na objednávku

SAMSUNG SMX-F40R

PANASONIC SDR-S50EP-R

PANASONIC SDR-S50EP-R

Konečná cena: 5.157

Na objednávku

PANASONIC SDR-S50EP-R

PANASONIC SDR-H50EP-S

PANASONIC SDR-H50EP-S

Konečná cena: 9.195

 

PANASONIC SDR-H50EP-S

Elektronika - Videokamery

Vyberte prosím podkategorii:

V současné době neprobíhá žádna akce!

Mapa webu