2N IP Force, přídavný spínač s ochranným spínačem (tamper)

obrázek - 2N IP Force, přídavný spínač s ochranným spínačem (tamper)
KONEČNÁ CENA s DPH: 1.079 Kč
Cena bez DPH: 892 Kč
Výrobce: 2n
Kód zboží: ATEUS-9151010
Dostupnost: Na dotaz

Přídavný spínač umožňující ovládat druhý spotřebič. Pasivní spínání na neomezenou dobu, max. 30 V / 1 A nebo aktivní 12V DC / max. 700 mA. Obsahuje ochranný spínač pro signalizaci otevření předního panelu.

 
 

Dodatečné informace k produktu: 2N IP Force, přídavný spínač s ochranným spínačem (tamper)

Hledáte 2N IP Force, přídavný spínač s ochranným spínačem (tamper)? ElektroMichael.cz Vám nabízí 2N IP Force, přídavný spínač s ochranným spínačem (tamper) za výhodnou cenu. 2N IP Force, přídavný spínač s ochranným spínačem (tamper) Vám dodáme do 48 hodin!

Produkt v naší nabídce 2N IP Force, přídavný spínač s ochranným spínačem (tamper) má objednací číslo ATEUS-9151010. Výrobcem produktu je značka 2n.

2N IP Force, přídavný spínač s ochranným spínačem (tamper) u nás nakoupíte za konečnou cenu 1.079 Kč s DPH. K ceně produktu: 2N IP Force, přídavný spínač s ochranným spínačem (tamper) se již nic nepřipočítává (kromě dopravného). Výše dopravného záleží na způsobu dopravy a platby, který vyberete v košíku. Cena dopravy pro zboží: 2N IP Force, přídavný spínač s ochranným spínačem (tamper) je od 100 Kč.

V současné době neprobíhá žádna akce!

Mapa webu